Інформація про оплату та доставку

Прочитайте уважно умови оплати та доставки замовлень.

Наш інтернет магазин на своїх полицях об’єднує товари кількох найвідоміших брендів України. Наш склад у 400 кв. метрів фізично не у змозі вмістити біля 20 тис товарних позицій, тому деякі товари потрібно переміщувати між складами і на це потрібен час. У будь якому випадку Вам буде запропоновано варіанти заміни на аналогічний товар чи конкретний термін виконання замовлення. Просимо віднестися до цього з розумінням і зважити на те, що ми з першої хвилини, як тільки Ваше замовлення потрапляє до нас, знаємо, пам’ятаємо та працюємо над тим, щоб воно було відправлено Вам якомога скоріше.  

  1. Після вивантаження Вашого замовлення наш менеджер зв'яжеться з вами по телефону/вайберу/телеграму або електронній пошті з уточненнями оплати та доставки.
  2. Якщо Ви юридична особа прохання вказати код ЄДРПОУ у коментарі.
  3. Ми НЕ працюємо з наложками та платежами на карту.
  4. При виборі оплати Вам запропонують безготівкову оплату з ПДВ(якщо ви ЮО), у касі банку, з терміналів чи мобільними сервісами. За необхідності надаємо консультації та інструкції.
  5. Відправку здійснюємо Новою поштою та Укрпоштою за рахунок замовника.
  6. Доставка по м. Житомир здійснюється власним транспортом компаніїї та є безкоштовною.
  7. Доставка по м. Київ здійснюється власним транспортом компаніїї та є безкоштовною, якщо замовлення перевищує суму 1500 грн

Замовити дзвінок

Чекайте на дзвінок за 30 сек.

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.