Рамки для дипломів і фото


Код товара: 71075

У наявності

29.00 грн.

..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)

 Фоторамки і рамки для дипломів

Пам'ятне фото іноді роками може залежуватися в альбомі десь у шафі. І через високий темп життя пригадати якісь приємні спогади, зафіксовані у фотоальбомі, буває просто ніколи. Дедалі кращий спосіб тримати зв’язок із пам’ятними моментами свого життя – почепити фотознімок на стіну або встановити його на своєму столі. Погодьтесь, у будь-який момент пережиті раніше почуття гріють серце, незважаючи на купу поточних турбот.

Інтернет-магазин «Палей» з радістю представляє рамки для фото - відмінний засіб для розміщення фотознімків на видному місці. Вони мають гарний вигляд у вітальні і в офісі. Ваше минуле – завжди поруч.

Особливості фоторамок

    Головна перевага такої продукції - її універсальність. Зберігати на видноті можна й не тільки фотографії. За допомогою такої продукції дуже легко продемонструвати досягнення посадової особи. Нагороди і грамоти – такі ж звичні атрибути іміджу ділової людини, як масивна стільниця чи солідне крісло. Тому рамки мають доволі широкий спектр використання.

Ми пропонуємо продукцію з багетного пластика будь-якого формату. У них розміщуються:

  •  Фотографії з портретами або груповими знімками, на яких відображені члени вашої родини або трудовий колектив.
  •  Дипломи про здобуття вищої профільної освіти, документи про закінчення короткострокових курсів підвищення кваліфікації. Зазвичай це рамки стандартного формату А4 (210х297 мм).
  •  Сертифікати на основну продукцію компанії або копії статутних документів.
  •  Грамоти, отримані фахівцем від вищих організацій або адміністрації підприємства.
  •  Картини та їх репродукції, які підходять за стилем приміщення. Хороший спосіб урізноманітнити сходові майданчики багатоповерхових будівель.

    Оформлені в красиву декоративну рамку, фото, дипломи, сертифікати та грамоти органічно впишуться в будь-який інтер'єр. Головне, не перестаратися, і не перетворити стіну в своєрідну дошку пошани.

    Вироби по кутах скріплені міцними металевими куточками або іншим способом. Задня стінка виконується з ДВП і служить підкладкою під розміщений в рамці документ. Поверх знімка або картини розташоване поліроване скло. Це захищає фото від пилу і надає всьому виробу солідний вигляд. Залежно від способу кріплення рамки бувають настінні або настільні, з вертикальною або горизонтальною орієнтацією. Є увігнуті вироби для фото 10х15 або іншого формату. Ціна на нестандартну продукцію вища.   

   Потрібно красиво оформити приміщення з використанням фотографій, картин і дипломів? У нашому магазині завжди великий вибір рамок, з якого Ви обов’язково підберете щось для своїх цілей . Доставка по Києву і всій Україні. Оформляйте замовлення онлайн. Менеджери зателефонують для уточнення параметрів заявки і оброблять її в найкоротший час.