Рамки для дипломів і фото

Рамка настінна для дипломів  А4/21*30
-9%

Рамка настінна для дипломів А4/21*30

Код товару: 16629
Наявність: 251

59.75 грн. 65.94 грн.

+
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

    Пам'ятне фото, розміщене в альбомі в глибокому шафі, використовується не за призначенням. Високий темп життя не дозволяє освіжати спогади частіше, ніж раз на кілька років. Цього мало. Інша справа знімок, який знаходиться на стіні кімнати або на робочому столі. Досить одного погляду, і зв'язок між минулим і сьогоденням не рветься. У будь-який момент пережиті раніше почуття гріють серце, незважаючи на купу поточних турбот. Інтернет-магазин «Палей» з радістю представляє рамки для фото - відмінний засіб для розміщення фотознімків на видному місці. Вони добре виглядають у вітальні і в офісі. Ваше минуле завжди поруч.

особливості фоторамок

    Головна перевага такої продукції - її універсальність. Зберігати на увазі прийнято не тільки фотографії. За допомогою такої продукції прийнято робити очевидними досягнення посадової особи. Так само як масивна стільниця і солідне крісло, нагороди і грамоти - звичні атрибути іміджу ділової людини. Рамки використовуються і для інших цілей.

Ми пропонуємо продукцію з багетного пластика будь-якого формату. У них розміщуються:

  •  Фотографії з портретами або груповими знімками, на яких відображені члени вашої родини або трудовий колектив.
  •  Дипломи про здобуття вищої профільної освіти, документи про закінчення короткострокових курсів підвищення кваліфікації. Зазвичай це рамки стандартного формату А4 (210х297 мм).
  •  Сертифікати на основну продукцію компанії або копії статутних документів.
  •  Грамоти, отримані фахівцем від вищестоящих організацій або адміністрації підприємства.
  •  Картини та їх репродукції, які підходять за стилем приміщення. Хороший спосіб урізноманітнити сходові майданчики багатоповерхових будівель.

    Оформлені в красиву декоративну рамку, фото, дипломи, сертифікати та грамоти органічно впишуться в будь-який інтер'єр. Головне, не перестаратися, і не перетворити стіну в своєрідну дошку пошани.

    Вироби по кутах скріплені міцними металевими куточками або іншим способом. Задня стінка виконується з ДВП і служить підкладкою під розміщений в рамці документ. Поверх знімка або картини розташоване поліроване скло. Це захищає фото від пилу і надає всьому виробу добротний вигляд. Залежно від способу кріплення рамки бувають настінні або настільні, з вертикальною або горизонтальною орієнтацією. Є увігнуті вироби для фото 10х15 або іншого формату. Ціна на нестандартну продукцію вище.   

Популярні товари цього розділу в нашому інтернет-магазині

   Потрібно красиво оформити приміщення з використанням фотографій, картин і дипломів? У нашому магазині великий вибір будь-якого офісного приладдя і канцтоварів. Ви завжди можете купити рамки для будь-яких цілей. Доставка по Києву і всій Україні. Оформляйте замовлення онлайн. Менеджери зателефонують для уточнення параметрів заявки і оброблять її за мінімальний час.

Замовити дзвінок

Чекайте на дзвінок за 30 сек.

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.