";

Подушки для змочування пальців

Губка канцелярська
9% off

Губка канцелярська

Код товару: 16541
+
Наявність: 318

5.76 грн. 6.35 грн.

Губка поролоновая в пластиковом корпусе для смачивания пальцев облегчает работу с различными видами ..

Зволожувач для пальцiв, гелевий, 20мл Зволожувач для пальцiв, гелевий, 20мл
9% off

Зволожувач для пальцiв, гелевий, 20мл

Код товару: 16542
+
Наявність: 540

122.41 грн. 135.07 грн.

Зволожувач для пальцiв, гелевий, 20мл 7637001. Полегшує роботу з різними видами паперу і фольги, зручний при сортуванні і підрахунку грошових банкнот,..

Зволожувач для пальців з гелем 30 мл
9% off

Зволожувач для пальців з гелем 30 мл

Код товару: 16543
+
Наявність: 7129

51.97 грн. 57.34 грн.

Зволожувач для пальців Extra, з гліцериновим гелем, 30 мл. 30мл. Для гігієнічної роботи з грошима та паперами. Вироблено в ЄС. Зручний пластиковий бок..

Змочувач для пальців BIC гель 20 мл Змочувач для пальців BIC гель 20 мл
9% off

Змочувач для пальців BIC гель 20 мл

Код товару: 08087
+
Наявність: 617

56.93 грн. 62.82 грн.

Змочувач для пальців "BIC" гелевий, 20 мл 00-00001245..

Подушка для пальців ГЕЛЬ BM-5540 Подушка для пальців ГЕЛЬ BM-5540
9% off

Подушка для пальців ГЕЛЬ BM-5540

Код товару: 16544
+
Наявність: 16880

53.94 грн. 59.52 грн.

Зволожувач для пальців BUROMAX – полегшує роботу з різними видами паперу та фольги, зручний при сортуванні і підрахунку грошових банкнот, бюлете..

Показано з 1 по 5 із 5 (1 сторінок)

Подушки для змочування пальців

   Деякі види професійної діяльності пов'язані з необхідністю перебирати сотні листів паперу. Секретарю в приймальні доводиться шукати листи в папці не тільки за датою отримання, а й за іншими критеріями, не відображеними в рубрикації. Тоді по черзі гортають підшивку і шукають необхідну кореспонденцію. Архіваріусу потрібно знайти оригінал документа кількарічної давнини, продавцеві - перерахувати пачку купюр, вчителю - перевірити зошити школярів. У всіх цих випадках доречна подушка для змочування пальців. Асортимент такої продукції представлений в інтернет-магазині «Палей».

Переваги спеціальної подушки

   Серед доступних альтернативних засобів для досягнення необхідного ефекту є тільки один. Можна періодично змочувати пальці слиною. Але цей метод не витримує ніякої критики. Недоліки способу:

  • При його використанні не дотримуються правила гігієни. Частина документів призначена для загального користування. Через кілька днів їх почне гортати ваш колега. Або ж, після контакту з паперовими грошима взагалі потрібно мити руки, а не змочувати слиною палець для полегшення підрахунку.
  • Продавець, що відлічує таким способом купюри, не викликає захоплення у клієнтів і псує імідж компанії.
  • При великій кількості паперів це просто неможливо.

Конструкція та функціонал зволожувачів

   Канцелярська губка для змочування пальців позбавлена ​​подібних недоліків. Проста конструкція складається з пластикової основи у вигляді невеликої чаші і м'якого матеріалу, який утримує воду. Виріб розташовується в зручному місці на столі. Коли шкіра пальців пересохла від перегортання документів, досить руху руки, щоб їх змочити. Швидкість роботи не знижується. Дотримуються вимоги гігієни. Процес виглядає гідно і не викликає неприязні у клієнтів.

   Один із варіантів змочуючої подушки - гелевий зволожувач для пальців. У ньому використовується гліцеринова основа. Його переваги:

  •  не боїться перекидання;
  •  не вимагає поповнення води;
  •  не залишає жирних слідів на папері або купюрах, одязі й навколишніх предметах.

   Ціна звичайних подушок, які потребують поповнення водою, нижче. У магазині «Палей» представлені обидва види цього офісного приладдя з різним дизайном.

Популярні товари цього розділу в нашому інтернет-магазині

   Потрібно купити подушку для змочування пальців чи будь-які інші товари для офісу? Замовляйте товар через інтернет-магазин канцтоварів. Менеджери зв'яжуться з вами для уточнення адреси доставки і виконають заявку за мінімальний час.

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.