Самонабірні штампи


Код товара: 80014

У наявності

623.11 грн.

Специальный самонаборный штамп на 4 ряда с кассой букв цифр и символов...

Код товара: 80016

У наявності

602.59 грн.

Специальный самонаборный штамп на 5 рядов с кассой букв цифр и символов...

Код товара: 80017

У наявності

733.99 грн.

Специальный самонаборный штамп на 8 рядов с кассой букв цифр и символов...

Код товара: 80018

У наявності

775.01 грн.

Специальный самонаборный штамп на 8 рядов с кассой букв цифр и символов...

Код товара: 80059

Немає в наявності

692.26 грн.

Специальный самонаборный штамп на 8 рядов с кассой букв цифр и символов...
Показано з 1 по 5 з 5 (всього 1 сторінок)

Самонабірний штамп - купити в Україні

Нерідко робочі процеси компаній і підприємств вимагають використання штампа або печатки під різні завдання. Такий спосіб має чимало переваг перед звичайним - можливістю змінювати дати, тексти відбитка і багато іншого. Інтернет-магазин «Палей пропонує купити самонабірний штамп високої якості. Універсальне канцелярське пристрій незамінне в діловодстві. Користуватися ним зручно і вигідно.

Самонабірний штамп /5. (4913)

Складальні штампи складаються з комплектів, в які входить сам пристрій з міцним корпусом, пінцет, набори символів, запасна подушечка для чорнила.

Переваги самонабірних штампів над звичайними

  1. Універсальність, практичність - канцтовари мають функцію самонабора, за допомогою якої не тільки швидко набирається вся необхідна інформація, а й змінюється коли ви забажаєте. Особливо це важливо, якщо буде потрібно постійно міняти дати.
  2. Прямокутні самонабірні печатки мають прості механізми, а тому легко налаштовуються. В рельєфні пластин є декілька розважальних пазів, що закріплюють потрібні букви, цифри необхідного шрифту. Їх легко міняти за допомогою пінцета. Підходять для друку буквами, цифровий, а також комбінованої.
  3. Самонабірний штамп /7. (4928)
  4. Штемпельна фарба для набраних штампів використовується різна - синього, зеленого, чорного, фіолетового, червоного кольору.
  5. Помилки при відбитках уникнути просто - на пристроях є прозорі ковпачки, що відображають зразки.
  6. Різноманітний вибір - з касами символів цифр на 4, 6, 7, 5 рядків. При цьому можна набирати як один ряд, так і всі одночасно.
  7. Можливість робити відбитки російською та українською мовою.

Набірний штамп - вигідна ціна і максимум зручності

  • Пристрої коштують недорого, з урахуванням того, що часом без них ніяк не обійтися. Надійний корпус гарантує довговічність використання.
  • У каталозі інтернет-магазину представлені штампи з різними кліше, формами. При виборі варто орієнтуватися на рід оброблюваної інформації. Найпоширеніші пристрої прямокутної форми 4 рядкові від української компанії-виробника Trodat. Бренд спеціалізується на виробництві металевих і пластикових оснащення штампів, печаток, і добре себе зарекомендував на європейському ринку.

Дешево купити самонабірний штамп та інші канцтовари ви можете, заповнивши спеціальну форму-заявку. Швидко доставимо будь-які канцтовари по Україні - в Дніпро, Київ, Житомир, Харків, Одесу, Луцьк, Кривий Ріг та інші населені пункти країни.