Стрейч плівка


Код товара: 96110

У наявності

38.28 грн.

..

Код товара: 10000002766

У наявності

97.88 грн.

..

Код товара: 96052

У наявності

117.45 грн.

..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)
Стрейч плівка

Стрейч плівка

На сьогоднішній день існує велика кількість засобів і методів для захисту товарів від пошкодження. Одним з найбільш економічних і надійних з них є використання стрейч плівки. Купіть її на нашому сайті за найбільш вигідною ціною і протягом короткого часу ми доставимо у будь яке місто України (Київ, Одеса та інші).

Переваги використання стрейч плівки

Якщо ви хочете вберегти свої речі від подряпин, пилу, забруднень, вологи та інших видів пошкодження, стрейч плівка є універсальним засобом. Вона має дуже корисну липку властивість, в результаті чого її шари склеюються один з одним без використання яких-небудь додаткових засобів. Намотуючи на ваш товар декілька шарів плівки, ви надійно захищаєте його і можете не перейматися за цілісність вмісту.

Стрейч ефект дозволяє плівці збільшуватися в розмірі більш, ніж в три рази. Це означає, що при розтягуванні вона буде щільно облягати предмет, однак не порветься і не трісне. Стрейч плівка є дуже щільним матеріалом. В Україні активно використовується в промислових масштабах, а також фізичними особами в особистих цілях для транспортування будь-якого вантажу. Купити плівку можна недорого, на нашому сайті представлені різні варіанти, ціна на які вигідно відрізняється від інших магазинів в Україні (Києві, Одесі тощо).

Технічні характеристики

Стрейч плівка відрізняється за товщиною, яка може змінюватись від 12 до 23 мкм. Інтернет-магазин також пропонує різні варіанти по ширині: на 200, 280 і 500 мм. В наявності є вузька плівка зі спеціальним роликом, який дозволяє швидко і зручно намотувати її на товар. Стрейч дозволяє плівці натягуватися і щільно прилягати до поверхні будь-якої форми.

Ви можете купити плівку, зробивши замовлення прямо зі свого комп'ютера, перебуваючи в будь-якому місті (наприклад, Києві чи Одесі). Зробити це можна недорого, оскільки ціна на плівку у нашому інтернет-магазині є досить низькою. Термін доставки складає 2-3 дні. Ми дбаємо про комфорт клієнтів і стежимо за якістю представленої у нас продукції.