Футляри для печаток


Код товара: 80037

У наявності

66.99 грн.

..

Код товара: 80038

У наявності

64.99 грн.

..
Показано з 1 по 2 з 2 (всього 1 сторінок)

Футляри для печаток від «Палей»: зручно і недорого

З метою запобігання механічним пошкодженням і забрудненню кліше створені спеціальні футляри для печаток. Якщо ви замовили собі печатку, рекомендуємо відразу ж вибрати футляр для неї, щоб убезпечити себе від можливих неприємностей.

Футляри: моделі, характеристики, виробники

Чохли для оснасток – це особлива ніша на ринку офісної продукції. Їх виготовляють всього декілька компаній – Colop, Trodat, Shiny.

Найчастіше матеріалом служить замша, штучна шкіра або фетр. Якщо вам особливо важливий зовнішній вигляд аксесуару, тоді доцільно вибрати футляр для печатки із натуральної шкіри. Такі вироби мають представницький вигляд, але й коштують дорожче за своїх аналогів з екошкіри.  Зазначимо, що є й бюджетний варіант  із пластику.

Футляри для печаток бувають різних розмірів, діаметром від 40 мм до 50 мм, різної висоти – малі та великі, а також різної форми – кругла, квадратна, овальна. Важливо підібрати чохол по формі печатки для оптимального прилягання оснастки.

Футляри Trodat: традиції якості

 Інтернет-магазин товарів для офісу «Палей» пропонує якісні футляри австрійської торгової марки Trodat, історія якої вже налічує більше ста років.

Футляри виготовляються із замінника шкіри. Моделі Trodat 4642 представлені у різних кольорах – коричневий, бежевий, синій, чорний. Великі футляри для печаток Trodat 4642 мають лише чорний колір.

Пропонуємо якісні футляри для оснасток та інше офісне приладдя гуртом і вроздріб в інтернет-магазині «Палей» на Ваш вибір у широкому асортименті.