Магнітні дошки та аксесуари


110x58x21мм, корпус - асорті..
70г/м2, в полиэтиленовой упаковке..
Блок паперу для фліпчартів – важливий інструмент в роботі будь-якого офісу для проведення презентаці..
110x58x21мм, корпус - жовтий..
110x58x21мм, корпус - св-зелений..
110x58x21мм, корпус - синій..
110x58x21мм, корпус - червоний..
Губка-стирач BUROMAX – відмінне рішення для стирання маркерів з білих сухостираємих дощок сухим спос..
Для письма на білих дошках сухого стирання і інших гладких поверхнях Напис стирається губкою або су..
Високоякісний маркер для дошок JOBMAX від BUROMAX – відмінний вибір для повсякденної роботи в офісі,..
Комплект магнітних тримачів BUROMAX – надійно зафіксую Вашу інформацію на металевих поверхнях! Ідеал..
Магниты для крепления бумажных носителей информации к магнитным доскам...
Магниты для крепления бумажных носителей информации к магнитным доскам...
Комплект магнітних тримачів BUROMAX – надійно зафіксую Вашу інформацію на металевих поверхнях! Ідеал..
Ощищающий спрей для сухостираемых презентационных магнитных досок. Специальный состав обеспечивает б..
Фліпчарт двосторонній вертикальний з магнітно-сухостираємим покриттям BUROMAX – дозволяє робити напи..
Показано з 1 по 16 з 16 (всього 1 сторінок)
Магнітні дошки та аксесуари

При проведенні презентацій, нарад, зборів доповідачу буде набагато легше донести інформацію, а слухачам легше її сприйняти, якщо існує можливість візуалізації. Для цієї мети як не можна краще підходять фліпчарти. Вони являють собою пластикові дошки, на яких можна малювати спеціальними маркерами закріплювати за допомогою магнітів аркуші паперу з зображеннями, графіками, оголошеннями, встановлювати спеціальні блоки паперу для фліпчартів, на яких можна малювати схеми, записувати нагадування звичайними маркерами або олівцями. Наш інтернет магазин допоможе вам вибрати та купити магнітну дошку для офісу, а також всі необхідні аксесуари для її подальшого використання. Вартість пропонованого обладнання та аксесуарів у більшій частині залежить від розмірів і функціональності, так як якість всіх наших товарів завжди знаходиться на однаково високому рівні. Ви завжди можете купити фліпчарт в Житомирі або Києві, а також в будь-якому іншому населеному пункті України за допомогою нашого сайту, ми організовуємо доставку в будь-яку точку країни. У нас можлива не тільки продаж магнітних дошок, на нашому сайті можна придбати також за прийнятною вартістю:

дошки з корковим покриттям – відмінно підійдуть як для офісу, так і для будинку, якщо ви хочете мати можливість залишати записки для колег чи родичів, вивішувати плани майбутніх заходів та інші подібні документи;
шкільні дошки для написання крейдою – повністю відповідають всім гігієнічним вимогам і санітарним нормам, тому можуть використовуватися як в школах і ВУЗах, так і в навчальних закладах для дошкільнят.
Правила експлуатації магнітних дошок

Ціна на магнітні дошки в Україні звичайно формується виходячи з їх розмірів і типів. Як правило, переносний фліпчарт з підставкою коштує дорожче того, який можна повісити на стіну. Природно, вибирати магнітну дошку ви будете виходячи з потрібних вам параметрів, ціна не повинна бути визначальною характеристикою. Приміром, якщо у вас в офісі є спеціальна кімната для нарад або ви проводите ранкові брифінги у вашому відділі, то для цієї мети краще підійде стаціонарна дошка, розміщена на стіні. Для проведення виїзних презентацій ми рекомендуємо використовувати переносні фліпчарти, так як їх можна швидко встановити в будь-якому приміщенні, а при перевезенні вони займають небагато місця. Виробники не рекомендують залишати на поверхні дошки запису маркером надовго, так як це може зіпсувати верхній шар. Для роботи з сухостираемыми дошками необхідно використовувати тільки спеціалізовані маркери і губки. Ми не рекомендуємо застосовувати для очищення абразивні засоби або, наприклад, рідини для миття посуду, так як вони принесуть більше шкоди, ніж користі. Очищати дошки потрібно тільки з застосуванням спеціальних засобів, які також можна придбати у нас.