Брошурувальники


Pulsar А4 300 – зручний і стильний брошурувальник на пластикову пружину. Призначений для нерегулярно..
Quasar А4 500 – надійний брошурувальник на пластикову пружину. Призначений для частого використання ..
Star А4 150 – компактний і зручний брошурувальник на пластикову пружину. Призначений для нерегулярно..
Starlet 2 120 – доступний ультракомпактний брошурувальник на пластикову пружину. Призначений для вик..
Galaxy А4 500 — високотехнологічний з неперевершеним дизайном брошурувальник на пластикову пружину. ..
Galaxy-E Wire – високотехнологічний електричний брошурувальник на металеву пружину. Призначений для ..
Quasar-E А4 500 – надійний електричний брошурувальник у неперевершеному дизайні. Призначений для бро..
Quasar Wire А4 130 – надійний брошуровшик на металеву пружину у неперевершеному дизайні. Призначений..
HELIOS 30 – термоброшурувальник для частого використання в середньому офісі виконаний в бездоганному..
Показано з 1 по 9 з 9 (всього 1 сторінок)
Брошурувальники

Брошюратор - купити інструмент для швидкого зшивання сторінок

дин з найпоширеніших способів кріплення сторінок в блокнотах, каталогах, буклетах, календарях і зошитах - за допомогою пружини. Скріплені таким чином сторінки легко перегортати, не потрібно при цьому їх згинати. Якщо виникає необхідність вирвати прикріплену таким чином сторінку - зробити це дуже просто, без побоювань пошкодити сам блокнот або календар. .Брошурувальник QUASAR WIRE A4, ручн., перфор. 15 арк., зшив. 130 арк. Для кріплення сторінок таким способом використовуються палітурні машини. Купити брошюратори високої якості за оптимальною вартістю можна в інтернет-магазині «Палей».

Фактори, що визначають ціну брошурувальників

Сучасні брошурувальники випускаються в різних варіаціях, їх ціна залежить від багатьох факторів:

  • електричний брошюратор або механічний,
  • кількість листів, що зшиваються,
  • формат паперу,
  • матеріал і діаметр пружини.

Стоимость электрических брошюраторов выше, но весь процесс крепления страниц в них автоматизирован. Механические биндеры сравнительно недорогие, если учитывать цену электрических. Их конструкция предусматривает рычаг, который приводит в действие механизм, пробивающий дырки в листах бумаги.

Вартість електричних брошюраторов вище, але весь процес кріплення сторінок в них автоматизований. Механічні біндери порівняно недорогі, якщо враховувати ціну електричних. Їх конструкція передбачає важіль, який приводить в дію механізм, що пробиває дірки в аркушах паперу.

Брошурувальник GALAXY E Wire A4 , електр.., перфор. 20 арк., зшив. 130 арк.Ціна брошурувальників залежить і від кількості сторінок, які можна скріпити в одному виробі. Наприклад, ручний біндер fellowes starlet 2 відрізняється дуже компактними розмірами, він здатний скріпити пластиковою пружиною 120 аркушів. Брошюровщик fellowes star 150 зшиває вже 150 аркушів, а модель fellowes pulsar 300 скріплює в блокнот або книгу 300 аркушів паперу.

Кращі палітурні машини - в інтернет-магазині «Палей»

Залежно від виду виробу, для кріплення використовуються пружини з металу або пластику. Палітурник на металеву пружину застосовують для виготовлення календарів, презентабельних блокнотів. Особлива увага при роботі приділяється черговості сторінок, адже змінити їх порядок при помилці не можна - доведеться міняти пружину.

Брошурувальники на пластикову пружину здебільшого використовують студенти для кріплення курсових і дипломних робіт. Такий тип кріплення дозволяє виправити знайдену помилку шляхом простої заміни сторінки. Для цього потрібно тільки розігнути пружину, поміняти сторінку, і стиснути пружину назад. Крім того, пластикові пружини випускаються в різних колірних рішеннях.

Інтернет - магазині «Палей» пропонує купити надійні брошюратори за демократичною ціною з доставкою по всіх містах України, таким як Дніпро, Київ, Житомир, Харків та іншим. З радістю відповімо на всі ваші запитання і допоможемо вибрати найбільш підходящу палітурну машину.