Копіювальний папір


Копіювальний папір формату А4.Різноманітні сфери використання - копіювальний папір ZiBi використовує..
▪ Фарбувальний шар паперу має у своєму складі спеціальний віск, який забезпечує можливість багатораз..
▪ Фарбувальний шар паперу має у своєму складі спеціальний віск, який забезпечує можливість багатораз..
Папір копіювальний синій BUROMAX ідеально підходить для рукописних робіт. Тонкий папір з нанесеним н..
Папір копіювальний чорний BUROMAX ідеально підходить для друкарських машинок. Тонкий папір з нанесен..
Копирка синяя...
Копирка синяя. ..
Копирка чёрная..
Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Копіювальний папір

Купити копірку в інтернет-магазині "Paley"

Копіювальний папір не можна віднести до стандартних офісних канцтоварів. Але, тим не менш, йому все ще знаходять застосування в роботі з документами, малюнками, кресленнями. В інтернет-магазині «Палей» ви зможете купити копірку за вигідними цінами.Копіювальний папір В асортименті представлений чорний, фіолетовий та синій копіювальний папір високої якості від відомих європейських виробників. Ви можете обрати необхідний для вашої роботи формат копірки, включаючи найпопулярніший та затребуваний А4.

Для чого слугує копірка

Перша копірка з'явилася ще на початку дев'ятнадцятого століття. Вона отримала широке застосування в конторах, які потребували багаторазового та однотипного заповнення договорів, рахунків та контрактів.

За допомогою копіювального паперу роблять копії документів, графічних зображень та ескізів. При натисканні ручки на аркуш, який знаходиться знизу копірки, на нього переходять спеціальні барвники, які в точності повторюють всі деталі малюнка.

Копірка застосовується:

  • при письмі кульковими ручками або олівцями;
  • при використанні друкарських машинок;
  • при роботі з матричними принтерами.
Копіювальний папір

Використовуючи копіювальний папір А4 синій або чорний, можна робити відразу декілька копій документу або креслення. Для цього аркуші звичайного офісного паперу чергують з листами копіювального. Кількість дублікатів в цьому випадку безпосередньо залежить від сили натиску ручкою або сили удару друкарської машинки.

В даний час провідні виробники копірки застосовують зносостійку основу матеріалу, яка дозволяє використовувати папір багаторазово та отримувати рівномірні і якісні копії зображень.

Як замовити копіювальний папір

В інтернет-магазині «Палей» представлена вся необхідна для роботи паперова канцелярія, в тому числі білий та кольоровий папір, копірка і калька, блокноти і планінги. Просто підберіть необхідні вам покупки та помістіть їх в корзину.

Оформляючи замовлення, слід заповнити форму, в якій треба вказати контактні дані, адресу доставки і форму оплати. Якщо вам знадобиться уточнити певну інформацію, наші менеджери будуть раді надати вам консультаційні послуги.

Наші клієнти можуть отримати замовлення в будь-якому місті України, в тому числі в Києві, Одесі, Харкові, Житомирі. При значних обсягах транспортні послуги будуть надані за рахунок інтернет-магазину.