Калька


Код товара: 00000001112

У наявності

52.29 грн.

Калька под тушь формата А3 предназначена для чертежных и дизайнерских работ лайнером или рапидографом используется для нанесения изображений и чертежей вручную плотность бумаги: 42 г/м2 20 листов в уп..

Код товара: 00000001115

У наявності

14.56 грн.

Калька під олівець призначена для креслярських і дизайнерських робіт олівцями, ручками, чорнилом. Використовується для нанесення зображень і креслень вручну. Щільність паперу: 40 г/м2. ..

Код товара: 00000001111

У наявності

32.68 грн.

Калька под тушь формата А4 предназначена для чертежных и дизайнерских работ лайнером или рапидографом используется для нанесения изображений и чертежей вручную плотность бумаги: 42 г/м2 25 листов в уп..
Показано з 1 по 3 з 3 (всього 1 сторінок)

Купити кальку в інтернет-магазині "Палей"

Калька під олівець, А4, 10 аркушів, фото

Калька (папір) - це один з винаходів минулого століття, який послужив відмінним засобом для копіювання схем, креслень, технічних малюнків. В даний час межі застосування матеріалу значно розширені, і тепер його використовують для малювання, креслення, складання викрійок для шиття. Купити кальку в інтернет-магазині "Палей" вигідно як оптом, так і в роздріб.

Якою буває калька

Сучасна промисловість освоїла випуск безлічі видів кальки, і в продажу можна зустріти продукцію від відомих виробників, яка буває:

  • повністю або наполовину прозорою;
  • матовою або лощеною;
  • з різною декоративною обробкою.

Якщо вам потрібно виконати технічні креслення, то слід придбати кальку під олівець. За своєю структурою цей матеріал шорсткий, а його поверхня - матова. При виконанні робіт на кальці залишаються чіткі темні сліди, причому однакової товщини, що є дуже важливим для точності креслень.

Для туші потрібно придбати прозору, гладку і слизьку паперову продукцію, листову або рулонну. Кальку застосовують також для малювання, при цьому можна обрати найбільш підходящий формат, в тому числі А4 або А3. При створенні зображень на кальці за допомогою лінера слід враховувати, що його чорнила будуть сохнути набагато довше, ніж на звичайному папері.

Тонка паперова викрійка для шиття вдало виконується на матовій або глянцевій кальці. Для такої роботи найкраще підійде рулонний матеріал.

Калька для туші, А3, 20 аркушів фото

Калька може мати різну щільність. Цей показник знаходиться в межах від 40 до 110 г/м2. Її поверхня ідеально підходить для чорнил і маркерів, а нанесені малюнки зберігають чіткість ліній та насиченість кольорів.

Для художників, дизайнерів інтер'єрів та архітекторів калька є предметом першої необхідності. Компактність і довговічність матеріалу забезпечують надзвичайну зручність при використанні кальки. Але слід мати на увазі, що цей вид паперу болісно реагує на всі зміни мікроклімату, тому при роботі з нею потрібно уникати зайвої вологості та протягів.

Чому придбати кальку в інтернет-магазині «Палей» вигідно

В інтернет-магазині «Палей» можна придбати кальку для креслення, викрійок і малювання оптом, скориставшись спеціальними пропозиціями та умовами покупки. Тут також представлено широкий асортимент канцелярських товарів від провідних виробників. Всім клієнтам буде організована доставка в будь-який куточок України, в тому числі до Львова, Києва і Житомира.