Про компанію

Основна мета Інтернет-магазину канцтоварів «Палей» - економія часу наших клієнтів і допомогу у вирішенні проблем, що виникають при функціональному навантаженні на офіс підприємства.

Компанія «Палей» була заснована в 1994 році. Накопичений за цей час досвід дозволяє не тільки вирішувати проблеми клієнта, а й передбачати їх. Ми уважно стежимо за тенденціями на ринку, а також прислухаємося до відгуків клієнтів і пропонуємо їм нові рішення, представляючи торгові марки, які користуються великою популярністю на міжнародному ринку канцелярських товарів

Чітко поставлена логістика, наявність товару на складі дозволяє нашим партнерам отримувати товар в строк, а гнучка системи оплати допомагає їм раціонально використовувати оборотні кошти.

«Палей» - компанія, що пропонує ефективні рішення. Угода для нас не закінчується відвантаженням товару клієнту. Багато наших клієнтів змогли скоротити свої витрати на власну службу постачання, так як більшу частину роботи ми взяли на себе. Крім того, ми завжди намагаємося тримати партнерів в курсі останніх тенденцій ринку і радувати їх новими пропозиціями.

«Палей» - компанія, яка працює оперативно, для нас важливу кожне Ваше замовлення. Якщо у Вас виникла нестандартне завдання, ми намагаємося його вирішити в найкоротші терміни.

«Палей» - компанія, орієнтована на клієнта. Для нас це не просто красиве модне гасло - а стиль нашої роботи. Пропонуємо Вам переконатися в цьому самим.

Наша компанія має великий досвід роботи в корпоративному секторі, основним напрямом компанії є створення індивідуального стилю клієнта або його підтримку. Починаючи від скріпок і олівців - до персонального комп'ютера; від господарських товарів - до продуктів харчування, а також цілого спектру послуг вкрай необхідних для нормального функціонування підприємства.

У 2009 році новим напрямком діяльності компанії стає Інтернет-магазин. У ньому представлений весь робочий офісний асортимент товарів. Ціни і асортимент в магазині щодня коригуються в залежності від ситуації на ринку, а також від наявності достатніх запасів товарів на нашому складі. Ми налаштовані на планомірний та тривалий розвиток цього напрямку, і тому дбаємо про кожного клієнта інтернет - магазину. Головне в компанії це її надійність і професіоналізм.

Звернувшись в компанію Палей, у вас не буде проблем із забезпеченням офісу необхідними господарськими та канцелярськими товарами, ми доставимо вам їх точно в строк! Ми цінуємо і любимо наших клієнтів! Будь-яке прохання нашого клієнта - для нас закон.

Ласкаво просимо в Світ Канцелярських товарів Інтернет-магазину «Палей»!


ПП Палей
Юридична особа
платник податку на загальних підставах
ІПН 220471006251, св.№100320137

Україна, Житомирська область, місто Житомир, вулиця С. Параджанова, д. 125 / ц,
час роботи: пн-пт 9: 00-18: 00


Канцелярські товари, Інтернет-магазини

+380 (412) 44-52-16