Термоетикетки

Термоетикетка 58 х 40 біла 700 шт
-8%

Термоетикетка 58 х 40 біла 700 шт

Код товару: 11285
Наявність: 60

56.16 грн. 60.84 грн.

+
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Термоетикетки оптом в інтернет-магазині «Paley»

Термоетикетка (58 х40 ) біла 700 шт фото

Термоетикетка — це вкрай необхідна річ, насамперед, у сфері торгівлі. Без неї не обходиться жоден супермаркет або гіпермаркет. Вона продається в рулонах від 650 до 2000 штук, буває різних розмірів. Купити її можна оптом недорого прямо на нашому сайті Палей. Ціна вигідно відрізняється від інших магазинів Києва та Одеси.

Принцип роботи термоетикеток

Роблячи покупки в супермаркетах, багато людей навіть не замислюються про технології друку цінників на багато товарів. Зважуючи у відділах овочів і фруктів свої товари, що вони не звертають увагу на те, що магазин використовує термоетикетки, для того, щоб повідомити покупцеві інформацію про вагу і терміни зберігання тих чи інших продуктів. Як же ця технологія працює?

Термоетикетка складається з декількох шарів. На нижній шар, який виготовлений із стандартного паперу, наноситься клейка речовина, завдяки чому етикетку можна зафіксувати на товар. Другий шар знаходиться в рулоні вощеного паперу. Завдяки цьому не відбувається склеювання етикеток між собою. Найважливішу роль виконує верхній шар, який покритий спеціальним термочутливим речовиною. При впливі високих температур воно темніє, тобто термоетикетка нагрівається в спеціальних точках, в результаті чого на ній проявляються букви і цифри. Виконується це зазвичай за допомогою термопринтера або спеціального друкуючого пристрою, вбудованого в ваги. Оскільки крім самої стрічки вам докуповувати нічого не треба, а ціна на один рулон дуже низька, використовувати таку технологію — це вкрай вигідно й економно.

Як купити рулон етикеток в інтернет-магазині «Палей»?

Одеса, Київ та інші міста України переповнені різними супермаркетами, гіпермаркетами, універмагами, оптовими базами та складами, де регулярно потрібно проводити маркування товару. Тому потреба у придбанні термоетикеток дуже висока. Для того, щоб ви купили їх на сайті, необхідно вибрати цікаву для вас позицію і оформити замовлення за найкращою ціною. Вкажіть в спеціальній формі контактні дані, адресу, і ми доставимо вам товар найближчим часом. Робити покупки з інтернет-магазином «Палей» легко, швидко і вигідно!

Замовити дзвінок

Чекайте на дзвінок за 30 сек.

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.