Папір для факсу

Факс-папір 210 мм  25 м BM-2800
-9%

Факс-папір 210 мм 25 м BM-2800

Код товару: 10474
Наявність: 360

89.15 грн. 98.37 грн.

+
Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Купити папір для факсу в інтернет-магазині «Paley»

Жоден сучасний офіс не обходиться без оргтехніки, і дуже важливо підтримувати її в бездоганному стані. Факсовий апарат є необхідною частиною офісу для швидкої передачі документів. І щоб зберегти його в робочому стані варто купити якісний папір для факсу. Інтернет-магазин «Paley» допоможе Вам правильно підібрати факсовий папір. При виборі факсимільного паперу слід керуватися наступними такими даними як:

 

  • тип факсу;
  • вологість паперу;
  • гладкість;
  • оптична щільність;
  • термостійкість.

Відштовхуючись від типу факсової техніки, будь то струменевий або лазерний, необхідно вибрати відповідний тип факсового паперу. Найкращим чином для факсових апаратів підійде термопапір виготовлений спеціально для факсу, який має ряд необхідних властивостей.

Визначальні властивості у виборі ролика для факсу

Стандартний ролик рулонного паперу для факсу має довжину 210 мм, поверхня повинна бути гладкою. Гладкість термобумаги відіграє пріоритетне значення, адже цей показник впливає на якість зображення та тривалість використання самого факсового апарату.

Варто звернути увагу на показники вологості факсового паперу. Він не повинен бути сухим, для цього потрібно щоб упаковка не була пошкодженою. У разі потрапляння на повітря недостатньо вологого паперу, він починає вбирати вологу, що призводить до його деформації. Це також може стати причиною того, що Ваша техніка скоро вийде з ладу.

Головна характерна риса термопаперу - це його верхній термочутливий шар, який при нагріванні темніє. У зв'язку з чим, дуже важливо звертати увагу на оптичну щільність факсимільного матеріалу, яка не повинна перевищувати 1.1 D, що впливає на її динамічну термочутливість. Однак, необхідно звернути увагу і на статичну чутливість. Це чутливість на підвищення температури нагріву термоелемента, при якому папір починає чорніти. Чим вище цей параметр, тим швидше факс зможе віддрукувати сторінку. Що є важливим фактором в енерговитратах. Однак такий швидкий друк може впливати на термін зберігання даного документа.

Факсовий папір за найкращою ціною

На нашому сайті Ви зможете придбати рулон якісної термопаперу для факсу. Співробітники інтернет-магазину «Палей» допоможуть Вам правильно підібрати факсовий папір і швидко здійснять доставку в будь-який куточок України: Київ, Львів, Житомир, Дніпро, Одесу, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Харків, та інші регіони, в короткі терміни і за гарною ціні.

 

Замовити дзвінок

Чекайте на дзвінок за 30 сек.

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.