";

Міліметрівка

Папір міліметровий А3 10арк блак. ZB.1931

Папір міліметровий А3 10арк блак. ZB.1931

Код товару: 11129
+
Наявність: 1687

14.06 грн.

Папір міліметровий А3 10 аркушів блакитний   ZB.1931. Папір масштабно-координатний для креслярських і графічних робіт олівцем, лайнером або ..

Папір міліметровий А4 10арк блак. ZB.1930

Папір міліметровий А4 10арк блак. ZB.1930

Код товару: 11131
+
Наявність: 1620

8.83 грн.

Папір міліметровий А4 10 аркушів блакитний ZB.1930. Папір масштабно-координатний для креслярських і графічних робіт олівцем, лайнером або рапідографом..

Папір міліметровий А3 100 аркушів

Папір міліметровий А3 100 аркушів

Код товару: 11130
Немає в наявності

102.61 грн.

Папір масштабно-координатний для креслярських і графічних робіт олівцем, лайнером або рапідографом. Використовується для нанесення технічних зображень..

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Купити міліметрівку для точних креслень і ескізів

Міліметрівка - особливий папір, на який нанесена рівномірна розмітка тонкими лініями довжиною в один міліметр. Лініями більшої товщини позначена розмітка клітин в п'ять міліметрів, один сантиметр і п'ять сантиметрів. Міліметровий папір необхідний для створення креслень і складання профілів, але застосовується він і в інших видах діяльності - наприклад, кравці використовують його для викройки при пошитті одягу, а любителі квілтінгу - для складання незвичайної мозаїки з клаптиків тканини. Купити якісну міліметрівку можна в інтернет-магазині «Палей».

Застосування міліметрового паперу

Папір міліметровий, А3 фото

Міліметровий папір використовується в різних видах діяльності, наприклад:

  • Купити міліметрівку як папір для креслення необхідно співробітникам проектних інститутів для створення креслень з високим ступенем точності. Вона помітно прискорює роботу інженерам і дизайнерам, адже відпадає необхідність її попередньо розкреслювати, на відміну від ватману. А високий рівень точності нанесених на міліметрівку ліній дає можливість проектувальникам креслити будь-які конструкції. Використання міліметрівки разом з калькою дозволяє копіювати креслення та ескізи.
  • Крім того, на багатьох підприємствах, де робітники відстежують функціональність автоматів, також використовується міліметровий папір - на ньому відображають графік стабільності верстатів.
  • Високо цінують і часто купують міліметрівку люди, у яких основний робочий матеріал - це тканина. З появою міліметрового паперу робота закрійників значно спростилася, а любителі квілтінга на міліметрівці створюють нові, цікаві мозаїчні візерунки.

Особливості міліметрового паперу

Розмітка на міліметрівці може бути нанесена різними кольорами. Папір з чорними лініями використовується переважно в стрічках самописців. Часто застосовується міліметрівка з помаранчевою та блакитною розміткою. Виробляються аркуші міліметрівки з яскраво-рожевими, зеленими та коричневими лініями. Якщо папір основи кольоровий, то розмітка не зливається з основним фоном, а при фотокопіюванні легко забирається світлофільтрами.

Популярності міліметрівці додає і її низька собівартість. Вона проста у виготовленні, її просто зберігати та транспортувати. У сухих приміщеннях з нормальним температурним режимом за збереження міліметрового паперу можна не переживати.

Купити міліметрівку формату А3, А4 в Україні: Житомирі, Львові, Києві, Запоріжжі, Кривому Розі, Чернівцях, Тернополі, Хмельницькому, Луцьку, Харкові, Івано-Франківську, Рівному можна в інтернет-магазині «Палей» за доступною ціною. На ваш вибір пропонуються упаковки по 100 та 10 аркушів.

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.