";

Калькулятори Daymon

Калькулятор Daymon DС-602
9% off

Калькулятор Daymon DС-602

Код товару: 17270
+
Наявність: 6

198.80 грн. 219.36 грн.

12 разрядный Двухуровневая память Клавиша знака числа +/- Клавиша удаления последней цифры Клавиша 00 Клавиша операции повышения цены Переключатель ко..

Калькулятор Daymon DС-8830   Калькулятор Daymon DС-8830
7% off

Калькулятор Daymon DС-8830

Код товару: 17274
+
Наявність: 5

248.22 грн. 265.95 грн.

Калькулятори,Офісне приладдя Калькулятор Daymon DС-8830 17274..

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Калькулятор Daymon

     Вашій увазі калькулятор Daymon. Купити його легко через інтернет-магазин канцтоварів «Палей». Ми поставляємо вичерпний перелік канцтоварів та обчислювальної техніки, без якої не обійдеться жоден сучасний офіс. Продукція бренду Daymon практична і доступна. Каталог моделей включає вироби, які адаптовані для різних користувачів.

 

Які калькулятори підійдуть вам

   Одним потрібен мінімум функцій і компактність. В такому випадку звертають увагу на восьмирозрядні калькулятори Daymon DH-100, 102, 202 і 301. Вони виготовлені у вигляді класичного моноблоку з невеликими клавішами, який легко поміщається в кишені. Будь-який учень, студент або домогосподарка оцінять їх простоту і надійність, і зможе використовувати їх в самих різних життєвих ситуаціях.

  Ті, кому потрібна професійна серія Daymon, роблять вибір на користь настільних моделей. Ці вироби мають різний набір функцій. Розрізняються вони і по виконанню. Таким чином, виділяють дві групи таких пристроїв:

  • для бухгалтерського використання. Подібні калькулятори Daymon мають дванадцять, а деякі (модель DC-604) - чотирнадцять розрядів. Вони підійдуть для бухгалтерії підприємства будь-яких масштабів. Особливість виробів - наявність перемикача коми (плаваюча, режим округлення і автоматична). Якщо проводяться обчислення тільки грошових одиниць, перемикач ставлять в положення «А». Тепер не потрібно при введенні кожної суми у скрутному становищі кому. Досить ввести послідовність цифр. Соті частки (копійки) будуть відокремлені автоматично. Власники невеликих магазинів і продавці часто використовують калькулятори цієї серії в якості зручного торгового інструменту. Великий дисплей з хорошим оглядом зводить до мінімуму помилки в умовах великого потоку клієнтів.
  •  для наукової діяльності та виконання інженерних розрахунків. Такі вироби забезпечуються багатофункціональними клавішами. При цьому кількість операцій досягає 240 (модель RS-455). Логарифмічні, статистичні, тригонометричні та інші розрахунки легко виконуватися на такому пристрої. Ціна відповідна. Це вже не виріб для звичайних завдань, а вузькоспеціалізований професійний інструмент.

Як купити відповідний калькулятор

           Якщо вам цікава недорога продукція бренду Daymon - початкового рівня або професійні вироби - звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину «Палей». Щоб купити калькулятор Daymon або отримати консультацію фахівця, зателефонуйте за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.