";

Самокопіювальні бухгалтерські бланки

Касова книга  СМК А5 горизонтальна 0003
9% off

Касова книга СМК А5 горизонтальна 0003

Код товару: 11867
+
Наявність: 37

34.21 грн. 37.74 грн.

Бухгалтерські бланки Касова книга СМК А5 горизонтальна 0003 99279..

Накладна 100 штук СМК А5
9% off

Накладна 100 штук СМК А5

Код товару: 11869
+
Наявність: 115

30.38 грн. 33.52 грн.

Бланки накладных изготовлены из высококачественной самокопирующейся бумаги. Сортировка выполнена таким образом, что копия и оригинал отличаются цветом..

Накладна блок 100 штук самокопір А5
9% off

Накладна блок 100 штук самокопір А5

Код товару: 11870
+
Наявність: 46

33.65 грн. 37.14 грн.

Бланки накладних виготовлені з високоякісної самокопіюється паперу. Сортування елемента виконана таким чином, що б при використанні можна отримувати б..

Товарний чек 100 штук СМК  вертикальний
9% off

Товарний чек 100 штук СМК вертикальний

Код товару: 11875
Немає в наявності

15.47 грн. 17.07 грн.

Бланки товарних чеків виготовлені з високоякісної самокопіюється паперу. Сортування виконана таким чином, що копія і оригінал відрізняються кольором В..

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Самокопіювальні бухгалтерські бланки

Бланк рахунок офіацанта А6 фото

Самокопіювальні бухгалтерські бланки - це важливий інструмент діяльності для будь-якої організації. Будь то накладна або товарний чек, квитанція або рахунок офіціанта, при необхідності заповнення даної документації для двох сторін угоди бланки з самокопіюючим папером просто незамінні. Складений відповідно до вимог держави бланк заповнюється від руки і на написання його копії потрібен додатковий час.

Використовувати бланки з копіркою досить зручно. Купуючи для своєї організації самокопіювальні бухгалтерські бланки, квитанції та інші подібні документи схожого призначення, Ви економите не тільки час заповнення документів співробітником, а й кошти. Дані бланки мають вже готове рішення для заповнення відразу декількох документів для двох сторін, які роблять угоду. Необхідно всього лише прописати необхідні дані в певних полях одноразово, а в підсумку отримуєте два якісно заповнених документа.

Якісні бланки з копіркою

Документообіг на підприємствах відбувається щодня. Кожен документ згідно із Законодавством має певний термін зберігання, який дозволяє виконувати бухгалтерський облік організації. Дуже важливо, щоб самокопіювальні бланки мали певні характеристики, які відповідають державним вимогам до конкретного виду документа:

  • формат документа (в більшості випадків А4 або А5);
  • шрифт;
  • інтервали;
  • розташування тексту;
  • обов'язкові рядки.

Оскільки деякі документи, наприклад, накладні згідно із законодавством зберігаються визначений час, що самокопіювальний папір повинен бути хорошої якості, щоб бланк можна було переглянути через якийсь час.

 

Де купити самокопіювальні бланки

В інтернет-магазині «Палей» Ви зможете купити якісні самокопіювальні бланки, які складені відповідно до вимог законодавства та виготовлені тільки перевіреними виробниками. Вони стануть незамінним помічником у веденні Вашого бізнесу, а саме, бухгалтерського документообігу. Оформивши замовлення на нашому сайті, Ви швидко отримаєте свій товар в найкоротші терміни, доставка здійснюється в будь-яке місто України: Київ, Львів, Житомир, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Харків та інші регіони.

 

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Наш менеджер зателефонує вам якнайшвидше.