Чи можна навчитися малювати олівцем?

Виявляється талант до малювання, є у кожної людини. Головне вчасно почати його розвивати. Краще це робити в ранньому дитинстві, коли простіше і легше здобути навички.

Однак для дорослого, який має величезне бажання навчитися малювати, немає нічого неможливого. І не варто думати, що у вас нічого не вийде. Створювати розкішні краєвиди чи чарівні портрети своїх друзів і близьких на полотні - це під силу кожному. Важливо лише запастися терпінням, купити олівці, оволодіти азами певної техніки і почати творити.

Звичайно, немає сенсу чекати, що через місяці занять і тренувань ви зможете написати картину маслом чи аквареллю. Навіть професійним художникам потрібні роки практики. Тільки кропітка праця дозволяє творити зображення, від яких захоплює дух. Тому якщо будете докладати зусиль, у вас все вийде. Нескінченні захоплення оточуючих змусять вас пишатися своєю роботою, і ви зрозумієте, що ваші старання були не даремні.

Вчитися малювати варто починати з простого. Тому перші ваші малюнки слід виконувати за допомогою звичайного олівця. Для цього варто вивчити техніку створення зображень даним інструментом. Допоможуть в цьому віртуальні-уроки, які можна знайти на просторах інтернету. Підберіть кілька доступних матеріалів, і почніть малювати.

Якщо талант малювання ви намагаєтеся розвинути у своєї дитини, запасіться терпінням. Спочатку вам доведеться багато в чому допомагати малюкові. Потрібно буде пояснити, як правильно тримати олівець, з якою силою тиснути на нього, щоб отримати акуратні лінії. Ви можете вставити олівець в ручку маленького учня, взяти його кисть в свою руку і разом намалювати кілька ліній. Дитина відчує, з якою силою потрібно тиснути на інструмент, щоб отримувати смуги бажаної товщини.

Навчившись поводитися з простим олівцем, малюк може спробувати створювати прості фігури: тварини, будівлі, квіти, інше. Впоравшись з поставленим завданням, можна переходити на новий рівень навчання - самостійно придумувати об'єкти, композиції для зображення.

Коли дитина зрозуміє, як користуватися олівцем, можна почати використовувати фарби, після масло - найскладніший матеріал художника.

Однак якщо у вас або вашого учня не вийде працювати з фарбами, не турбуйтеся. Картини, намальовані простим олівцем, також можуть володіти своєю розкішшю і шармом. Багато імениті художники використовують даний інструмент для створення портретів, пейзажів, іншого. У лаконічності малюнка простим олівцем є свій шарм.

Сьогодні є багато професійних майстрів, які працюють виключно простим олівцем. Роблять вони це не, тому що не вміють малювати фарбами або олією. А тому що такі картини виглядають цікаво і оригінально. Виявляється, малювати олівцем не так просто як здається на перший погляд. Зайвий штрих може зіпсувати вигляд твору. Картини, виконані простим олівцем, можна зустріти на виставках, в приватних колекціях.

Малювання - корисний вид творчості, який дає можливість не тільки створювати оригінальні і привабливі твори. Це хобі допомагає виростити спокійну і врівноважену людину, яка в будь-якій ситуації зберігає здоровий глузд. Отже, завдання батьків - почати розвивати навички малювання у своїх непосид. 

Коментарії

Написати коментар

Захист від роботів