Все про ручку кулькову

Мабуть, важко знайти когось, хто не тримав би в руках ручку для письма. Цей атрибут або її прототип, як інструмент для нанесення пише сліду, відомий дитині набагато раніше, ніж він може висловлювати свої думки мовою. Напевно, в той момент і «народжуються» великі художники, письменники і поети.


Люди, які легко розповідають нам про своє світовідчуття, хто пензлем, хто олівцем, а хто ручкою для письма. Але також мало хто знає, що навіть сьогодні над структурними поліпшеннями ручки працюють дослідні та конструкторські бюро у складі таких відомих компаній як Wаterman, Parker, Pentel і навіть Mitsubishi.

Ручка з пером


З пір'яною ручкою, яку винайшов Л. Вотерман, все більш-менш зрозуміло, зважаючи на те, що якихось глобальних функціональних змін не відбулося. Основний принцип капіляра працює і сьогодні. Зміни торкнулися тільки способу подачі чорнила, це поршневий механізм, пипеточный і балони з чорнилом, а також матеріали, з яких виготовлені пір'я і корпус ручки. 


Також, на перший погляд, можна сказати і про кулькових ручках. Адже функціонально все залишилося як і раніше, спеціальні чорнило по трубці потрапляють на кульку, де він обертаючись, переносить чорнило з трубки на папір. Але це тільки на перший погляд. Сьогодні остаточно закріпилися в канцтоварном асортименті такі види ручок на основі кульки, як – кулькова , капілярна і гелева .

Кулькова ручка


У сегменті кулькових ручок розробки стосуються тільки дизайну ручки, матеріалів, застосовуваних у виготовленні, її ергономіки. Грип, місце, де розташовані пальці, потихеньку змінювався від звичайного, пластмасового матеріалу. Далі стали застосовуватися більш м'які матеріали на основі каучуку, а сьогодні можна у вільному продажу придбати кулькові ручки з грипом на силіконовій основі. Тим самим виробник гарантує надзвичайну зручність і відсутність «професійних» мозолів на пальцях. На цій основі багато компаній в світі та шукають свого споживача.


Але залишилися ще ті деякі, які не можуть похвалитися дизайнерськими штучками, їх дизайн в міру консервативний і простий, чого не скажеш про механізм для письма. Так, того самого кульки в трубці. Спеціальні напилення, склади чорнила, а також діаметр кульки дають справді неперевершене задоволення при листі. Навіть є можливість вибору, під індивідуальну потребу, ручок з різною товщиною лінії письма. Хоча повинен зауважити, що при всіх плюсах масового споживача такі новаторства не завоювали масового споживача.


Масовими впевнено можна вважати такі ручки: ручка кулькова масляна Maxriter; ручка кулькова 4office,4-102.; ручка кулькова масляна "My Pen" ; ручка автомат.2009 Winning ; ручка кулькова Global, торгових марок Norma, 4office, Maxriter, Scholz, Winning, Cello.

Гелева ручка


Гелева ручка це похідна від кулькової ручки тільки з однією відмінністю - спеціальне чорнило на масляній основі. Дане чорнило, дає можливість використання гелевої ручки при знижених температурах, де звичайні кулькові ручки «відмовляються» працювати. Гелева ручка також схильна досліджень і спробами технічного зміни такими компаніями, як Pentel і Mitsubishi під торговою маркою UNI. Ці зміни перетворили звичайну гелеву ручку в автоматичну гелеву ручку, також більш глибокі зміни торкнулися кулькового механізму з застосуванням декількох кульок для більш точного дозування чорнила. Грунтовно зменшився кульку до 0,3 мм, що дуже порадувало власників дрібного почерку.

Капілярна ручка


Капілярна ручка (роллер) це справжнє дітище двох таких здавалося б різних видів ручок, як пір'яна ручка та ручка кулькова. Від пір'яний ручки ролер запозичив капілярний механізм .Це свого роду дозатор, який стабілізує атмосферний тиск навколишнього середовища, і тиск самого чорнило в балоні, що в свою чергу запобігає протіканню або пропуски в листі. Розробки в цьому напрямку створили такі продукти, які пишуть без проблем під водою і в умовах низького атмосферного тиску.


Прикладом тому ролер торгової марки UNI - Ручка ролер/Uni/Vision Elite.І деально розроблений механізм з іридієвим або вольфрамовим кулькою створюють відчуття плавного і м'якого листи. Дизайн ролерів настільки різноманітний, що деколи складно визначитися з вибором, але одне можна сказати точно, якість письма ідеальне. Хоча при всіх утішних епітетів існує і єдиний недолік даного виробу це одноразове використання. Хоча хтозна, може, можливість багаторазового використання і буде наступною еволюційною сходинкою розвитку такого чудового і незамінного продукту.

Теги: Все про ручку кулькову

Звязані товари

Коментарії

Написати коментар

Захист від роботів