Плівка для ламінування: як обрати та купити?

Плівка для ламінування для захисту документів

Для захисту різних документів, а також візиток, сертифікатів використовують ламінування. Це покриття поверхні документа захисною плівкою для ламінування. Вона надає паперам щільності, блиску, а також оберігає важливі документи від негативного впливу зовнішніх чинників. Плівка для ламінування запобігає осіданню вологи та пилу на документах. Вони підсилюють контрастність та яскравість кольорів. 

Плівка для ламінування: різні види та формати

Передовсім, використовується плівка для ламінування А4, що має форму подвійного пакета. Паперовий носій потрібно розмістити між шарами плівки та обробити потім ламінатором. Перед тим, Ви оберете плівку для ламінування, рекомендуємо Вам взяти до уваги основні характеристики:

  • Товщина – вона коливається в широких межах 12-250 мкм. Тонке покриття плівкою для ламінування виглядає акуратніше, а щільний шар надає надійнішого захисту оформленому документу. Якщо ж Вам необхідний захист від механічних пошкоджень, тоді варто купити плівку для ламінування 150 мкм. Якщо необхідно захистити паперовий документ від вологи, то Вам достатньо 60 мкм. У такому випадку лист вийде тонким та зручно поміститься у папку. Плівки для ламінування 100 і 125 мкм є найпопулярнішими, оскільки вони надають документам достатнього ступеня захисту від механічних впливів. Такі плівки також значно збільшують їх жорсткість.   
  • Формат – вибір Вашої плівки для ламінування залежить від формату документів, які необхіжно покрити для захисту: А4, А5, А3, А2. Найбільш популярний формат плівки для ламінування А4. Варто також враховувати довжину та ширину документа, адже від цього залежить вартість витратного матеріалу.
  • Текстура – плівка для ламінування А4 може бути матова, текстурована, напівматова, глянцева. Матове покриття плівки надає поверхні документа м'якості. Воно згладжує переходи. Матове покриття найкращим чином пасує для текстової документації, оскільки перешкоджає появі відблисків. Глянцева плівка для ламінування у свою чергу підсилює контрастність і робить зображення яскравішим та насиченішим.

Крім того, купить плівку для ламінування Ви зможете також в рулонах довжиною до 200 м. Такий товар зручно використовувати для нестандартних форматів. Для цього слід лише відрізати смужку необхідного розміру. 

Купити плівку для ламінування: правильний вибір

Оптимальне рішення – замовити та вигідно купити плівку для ламінування в інтернет-магазині канцтоварів. Наш портал канцтоварів "Палей" дарує Вам такий вибір. Використовуючи плівки для ламінування для документів, Ви надаєте їм охайного та вишуканого вигляду, не докладаючи при цьому значних зусиль.

Коментарії

Написати коментар

Захист від роботів