Як організувати домашній офіс, не виходячи з дому

Хтось може працювати на віддаленій роботі в період карантину спокійно без начальника за спиною. А інших постійно відволікають домашні турботи. У будь-якому випадку, правильно налаштуватися на роботу допоможуть корисні офісні приладдя і звична робоча обстановка. Для вас ми підготували корисні лайфхаки - як організувати робочий простір.


Робоче місце


Не кожен може похвалитися окремим кабінетом з повним комплектом офісних канцтоварів та знарядь. Доводиться займати навчальне місце дітей або пристосовуватися на кухні. Щоб влаштувати домашній офіс, доведеться зробити перестановку, позбутися від непотрібних дрібничок. Ергономічно організувати простір допоможуть різні настільні набори, органайзери, бокси для архівації.


Планування


Саме час купити щоденник або зручний кліпборд, товсту канцелярську книгу, клейкі стікери або недорогу папір для нотаток, маркери або фломастери. Якщо вам звичніше працювати з електронним планувальником, можна скачати його на ноутбук. Щоб документи були під контролем, запасіться самоклейкою і офісним папером, знадобляться картонні обкладинки, стрічковий коректор, степлер, запасний блок для оргтехніки.


Як зосередитися


Щоб зберегти продуктивність, пограйте з дітьми в роботу / школу / садок. Купіть їм цікаві дитячі канцтовари, кольоровий папір, альбоми для малювання. А коли закінчиться імпровізована перерва, на якій можна шуміти і бігати, обіймати маму і тата, настане час для спокійних ігор, і тоді знадобляться захоплюючі матеріали для дитячої творчості, повітряний пластилін, клей гліттер.


Підтримуйте чистоту


Вся сім'я перебуває вдома, і прибирати доводиться набагато частіше. Якщо привчити всіх до правила «кожна річ на своєму місці», привести квартиру в порядок можна набагато швидше. У нашому каталозі можна купити миючі засоби для прибирання, антисептик для рук. І не забувайте частіше провітрювати приміщення, виходити на прогулянку.


Як використовувати можливості


Поки вся країна тестує майбутнє в режимі реального часу, з'являється шанс підвищити професійні навички, зайнятися саморозвитком, улюбленою справою. Хтось запишеться на онлайн-курси, хтось просто читає - тут вам стане в пригоді зручна підставка для планшета.


Кращі цінові пропозиції на канцтовари


Як бачите, практично все необхідне для сучасного домашнього офісу можна легко замовити і недорого купити в нашому канцелярському магазині. Придбати офісні канцтовари у нас вигідно всім - і оптовим, і роздрібним покупцям. Доставка по Україні обійдеться безкоштовно при замовленні вартістю 500 грн - «Нова Пошта», або 200 грн - «Укрпошта».

Коментарії

Написати коментар

Захист від роботів