Різновиди ручок. Інноваційні ручки ролери.

Незважаючи на те, що ручка ролер давно увійшла в побут сучасників, не всі знають, як вона виглядає. І вважають даний пише інструмент поліпшеним варіантом кулькової ручки. Виявляється це не зовсім так.

Ручка ролер представляє гармонійний тандем кращих рис кульковою і пір'яний ручки. Від першої, прилад успадкував конструкцію пише вузла - кулька діаметром 0,5 - 0,7 мм вільно обертається, вступаючи в контакт з папером. Тому під час створення записів рука не втомлюється. Як друкарській рідини, так само як і в пір'яних аналогах, використовується чорнило на водній основі, що нагадують за консистенцією гель. Слід на папері завжди виходить чіткий і акуратний.

Грамотно вивірена система подачі фарби дозволила створити ручку, якою легко і зручно писати нескінченно довго, в будь-якому навіть вертикальному положенні. Щоб написати красиві літери, вам практично не потрібно робити зусилля. В цьому і криється успіх ручки ролер - тонкі, рівномірні лінії виходять під будь-яким нахилом. Скільки б часу ви не писали, кисть абсолютно не втомиться.

До речі, розробили і виробили такий унікальний аксесуар інженери японської компанії Ohto Co. Сталося це в 1963 році. Попит на приладдя для письма стає дедалі більше. Адже той, хто хоча б раз пробував писати інноваційної ручкою, відмовитися від неї вже не може. Стрижень ролер рано чи пізно закінчується. Це не біда. Купити змінний елемент за прийнятною для гаманця ціною можна в нашому спеціалізованому магазині.

Ручки кулькові - переваги і недоліки технології
Ручка ролер - розумний вибір користувачів, яким на роботі, по навчанню або будинку доводиться багато і часто писати. Звичайно, можна користуватися кульковою ручкою. Але при тривалому використанні такого канцелярського аксесуара руку сковує, вона починає нестерпно боліти. Відбувається це через те, що при листі кульковою ручкою потрібен певний натиск. У той час як ручка ролер, як і пір'яна «сестра», дозволяє лише злегка торкатися паперу на етапах роботи. Завдяки вузькому чорнила, які миттєво вбираються в папір, не розтікаються і не розмазуються, начерки зроблені роллером завжди витончені і привабливі.

Ручка ролер характеризується економічність. Гелевий стрижень повільніше витрачає барвник. Тому змінювати його доведеться рідше, ніж в разі застосування іншого приладдя. Та й коштує такий витратний матеріал дешевше, наприклад, картриджів для пір'яних ручок. На полицях інтернет магазину «Палей», можна знайти чорнило самих різних кольорів, без проблем реалізовуючи в образи свої творчі задуми.

Ручка ролер здатна писати на папері різної щільності і шорсткості. Залишити відмітку вона не зможе на крейдованому поверхні. Але на такому матеріалі не пише ні одна ручка. Сканер без складнощів розпізнає рукописний текст, створений саме роллером. У цьому ще один плюс даного інструменту.

Отже, до переваг вироби можна віднести:

легкість, зручність експлуатації;
різноманіття відтінків;
широка варіація дизайну, кольорів корпусу;
економічна витрата чорнила;
завжди якісний результат.
Якщо говорити про мінуси, то у виробів перевірених виробників їх немає. Канцелярія відомих брендів міцна, надійна, ефектна, буде служити роками. Вам лише доведеться періодично купувати новий стрижень для ручки ролер. Чого не можна сказати про дешевої продукції, невідомих марок. Такі аксесуари нерідко ламаються, швидко витрачають чорнило, які під час письма можу розмазуються або протікати, не відрізняються зовнішньою естетикою і дорожнечею.

Теги: Різновиди ручок. Інноваційні ручки ролери.

Коментарії

Написати коментар

Захист від роботів