Кольоровий папір: як вибрати та купити?

Кольоровий папір для принтера: критерії вибору

Всі райс-листи, оголошення, рекламні проспекти, надруковані на кольоровому папері, є завжди привабливішими та діють на покупця ефективніше, ніж стандартний чорно-білий варіант.

Кольоровий папір: характеристики та види

Кольоровий папір для принтера буває різних типів. Він відрізняється показниками щільності, форматом, а також класом якості. Стандартним варіантом є кольоровий папір А4, а рідше використовуються формати А3, А5. При виборі кольорового паперу звертайте увагу на щільність: 52-300 г/кв.м. Для простих листівок підійде товщина 80 г/кв.м, а для обкладинок потрібно папір кольоровий 160 г/кв.м.

Кольоровий папір двосторонній А4 - його забарвлення може бути різним: помірне, інтенсивне, пастельне, неонове. Набір кольорового паперу комплектуються в різних варіаціях. До прикладу, якщо потрібна невелика кількість різних кольорів, можна купити кольоровий папір для принтера в пачці з 50 листів з 4-5 відтінками. Найбільш затребуваний і практичний варіант - упаковка з 500 аркушів.

Самоклеючий папір кольоровий чудово приєднується до будь-якої основи. Роздруковуєте текст і приклеюєте на потрібну поверхню. Дуже зручно для оголошень, систематизації документів, цінників на товарах. Таке оформлення виглядає солідніше, ніж звичайний папір, що приклеєно скотчем.

Папір кольоровий як дієвий рекламний хід

Можете навіть не сумніватися - яскраво оформлені матеріали на кольоровому папері для принтера на презентацію, усілякі буклети, постери, флаєри завжди виділяються незвичайним оформленням, та привертають увагу клієнтів.

Папір кольоровий в офісі: високий рівень корпоративної культури

За допомогою кольорового паперу А4 можна вдало класифікувати документацію. Робочі матеріали з використанням кольорового паперу має упорядкований вигляд. Тоді користуватися документами значно зручніше. Корпоративні листи, запрошення на кольоровому двосторонньому папері А4 є відмінним іміджевим інструментом та елементом успішності компанії.

Кольоровий папір для творчості у школі

Самоклеючий папір кольоровий може використовуватися для дитячої творчості, виробів hand made, декорування інтер'єру, оформлення дизайнерських проектів, креативних аплікацій, закладок.

Кольоровий папір для принтера: де краще купити

Найбільш вигідне замовлення можна зробити в інтернет-магазині канцтоварів, ціна онлайн завжди буде нижчою, ніж у звичайному магазині.  Крім того, отримаєте доставку додому. Види, формат кольорового паперу двостороннього А4, колірна гама настільки різноманітні, що без вдалої покупки Ви точно не залишитеся!

Коментарії

Написати коментар

Захист від роботів