Кольоровий папір для принтера

У цій категорії немає товарів.

Кольоровий папір для принтера

Купити кольоровий папір для принтера в інтернет-магазині "Paley"

В кожному офісі використовується друкована техніка, до якої слід підбирати якісні та надійні витратні матеріали. Щоб її робота була безвідмовною, варто купити кольоровий папір для принтера від всесвітньо відомих брендів Maestro, Idea, Romus, Mondi в інтернет-магазині «Палей».

Набір кольорового паперу Mix А4 80 г 5 кольорів

Офісний кольоровий папір: особливості та властивості

Кольоровий папір А4 для принтера використовується для друку прайс-листів, флаєрів, запрошень на презентації та заходи. Перед придбанням продукції необхідно уважно вивчити її параметри та характеристики. Офісний кольоровий папір має такі властивості, як:

  • щільність;
  • однорідність відтінку;
  • формат.

Одним з головних показників, які підтверджують високу якість кольорового паперу А4 для принтера, є його щільність. Якщо вона становить не менше 80 грамів на квадратний метр, папір не буде просвічуватися, а нанесені на нього зображення вийдуть насиченими та чіткими. Такий витратний матеріал для друку забезпечить безперебійну роботу та надійну експлуатацію вашого принтера.

Кольоровий папір для струменевого принтера продається в пачках по 500 аркушів. Він буває різних кольорів та відтінків. Виробники пропонують жовтий і зелений, синій і червоний, а також фіолетовий папір. Ви зможете вибрати відповідну для вашого завдання насиченість і інтенсивність кольору.

В інтернет-магазині «Палей» є широкий вибір паперу для кольорового лазерного принтера. Для втілення яскравих ідей у творчість можна придбати набір кольорового паперу, який відрізняється доступною вартістю. Вони застосовуються для створення барвистих презентацій і класифікації друкованої інформації.

Як придбати кольоровий папір для принтера

Папір кольоровий А4 80 г Маестро Neopi рожевий

Здійснювати покупки в інтернет-магазині «Палей» дуже просто. Ви обираєте відповідні упаковки кольорового паперу для принтерів і переміщуєте їх у кошик. Потім потрібно заповнити спеціальну форму: вказати ваші контактні дані, кількість одиниць товару та місце призначення.

Покупці, які планують замовити папір оптом, зможуть купити його та інші канцтовари дешево, за спеціальними цінами. Крім цього, вони отримають можливість скористатися послугою безкоштовної доставки.

Ми можемо привезти товар в будь-який куточок України, в тому числі в такі міста, як Львів, Київ, Житомир, Чернівці, Рівне, Запоріжжя, Тернопіль, Івано-Франківськ, Вінниця, Хмельницький, Луцьк, Харків, Дніпро.