Степлер для брошур

У цій категорії немає товарів.

Степлер для брошур


     У магазині «Палей» ви можете купити степлер для брошур. Зазвичай в офісах використовуються класичні вироби, якими скріплюють листи в кутку або втачку. Тобто від торця стопки до скоби залишається 1-2 сантиметри. Особливим степлером листи прошиваються посередині. Зігнувши їх, отримують повноцінну брошуру. Чому це вигідно?

    Об'ємні документи друкуються на двох сторонах по 4 сторінки на аркуші. Вони скомпоновані особливим чином. Склавши надруковану пачку, отримують невелику книжечку. Зазвичай її перегинають навпіл і на цьому все закінчується. Користуватися можна. Але доводиться враховувати, що листи при необережному поводженні можуть вислизати. Використання довгого степлера для брошур позбавляє від таких незручностей. Навіть об'ємні документи у вашій організації тепер будуть виглядати гідно. Хитрувань з розкладним степлером робити не потрібно. Допомога друкарні також не знадобиться.

Особливості степлера для брошур

     Він схожий на класичний канцелярський інструмент. Відмінність - брошуровочно степлер завжди довше. Немає компактних моделей, які поміщаються в підставку для олівців. Для зберігання підійде ящик столу.

           Особливості вироби:

  •  Виготовлений у вигляді настільного інструменту. При використанні повинен мати хорошу опору. Нижня частина забезпечується антиковзаючими ніжками.
  •  Важіль для натискання знаходиться на довгій частині степлера з регульованим обмежувачем (лінійкою). Це дозволяє довільно змінювати глибину подачі паперу, розташовуючи її так, щоб центр знаходився в місці подачі скоб.
  •  Після пробиття паперу скоби вдаряються об відповідну металеву пластину з виїмками. Вона розгортається на 180 градусів. Подібно класичному степлера це дозволяє використовувати закритий і відкритий спосіб прошивки.

     Виріб зручно у використанні. Якщо друк документів робиться на папері стандартного формату, досить раз виставити обмежувач на лінійці. Це дозволить працювати степлером для брошур так само швидко, як і класичним пристроєм.

     В наявності продукція BUROMAX і інших брендів. Відмінність різних моделей - в кількості скріплюються аркушів і розмірі скоб. Корпус виконаний з металу і обшитий пластиком.

      Потрібно укомплектувати офіс степлером для брошур? Менеджери магазину дадуть відповідь на всі питання. Робіть замовлення онлайн або зателефонуйте за вказаними телефонами.