Щотижневики на 2018 рік


Код товара: 00000005301

Немає в наявності

159.17 грн.

..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)
Щотижневики на 2018 рік

Купити щотижневик на 2018 рік - простий шлях до підвищення особистої ефективності

Щотижневик датований 2018 BRAVO(Soft) фото

Якщо постійно тримати в голові масу розрізненої інформації та різних завдань, легко заплутатися у власних прагненнях і упустити головне. Найпростіше рішення в такій ситуації - купити щотижневик 2018. Ви здивуєтеся, скільки користі можуть принести регулярні записи.

Чому варто вести датований щотижневик 2018?

На тренінгах з розвитку бізнесу або особистісному зростанню часто можна почути пораду: «Ведіть щотижневик!». Здавалося б, рекомендація заїжджена до неможливості, проте, слідувати їй варто. Почавши вести планер, ви:

  • зможете зробити за день більше;
  • звільните мозок від інформації, яка заважає зосередитися;
  • навчитеся правильно розподіляти час;
  • перестанете забувати про пріоритетні завдання;
  • набудете додаткової значимості в очах оточуючих.

Для ділових людей з щільним графіком датований щотижневик на 2018 рік - найкращий варіант. Датовані щоденники допомагають зафіксувати час проведення важливих зустрічей та заходів. Їх також часто купують люди, яким необхідно вести запис клієнтів.

Відсутність щотижневика часто веде до поверхневого уявлення про плани на майбутнє, що в підсумку істотно знижує особистісну ефективність і заважає досягати поставлених цілей. Цей інструмент тайм-менеджменту однаково необхідний як досвідченому бізнесменові, так і звичайному працівникові або домогосподарці.

Наш асортимент щотижневиків на 2018 рік

Щотижневик датований 2018 BRAVO(Soft) фото

Інтернет-магазин «Палей» співпрацює з виробниками, які випускають товар високої якості за оптимальною ціною. Одним з наших постійних партнерів є торгова марка «BUROMAX». Даний бренд випускає щотижневики різного формату та конфігурації.

У нашому каталозі представлені як оригінальні щотижневики А4, так і класичні шкіряні планери. Як правило, вони виконані в твердій палітурці, тому зберігають презентабельний зовнішній вигляд протягом тривалого часу. Більшість ділових щоденників мають спеціальну стрічку (ляссе), що дозволяє швидко знаходити необхідну сторінку.

З нашою допомогою ви обов'язково підберете щотижневик, який стане вашим незамінним помічником. Інтернет-магазин «Палей» - це широкий асортимент товару, якісний сервіс і вигідна система доставки, що охоплює всю територію України (Київ, Львів, Запоріжжя, Чернівці, Харків, Дніпро, Кривий Ріг, Вінниця, Одеса, Луцьк і т.д.).